İnsan Kaynakları Danışmanlığı

service-detail

İnovasyon Yönetimi

İnovasyon, ekonomik ve sosyal bir katma değeri olan, yeni, farklı, orijinal ve yaratıcı buluşların en temel özne olduğu, tüm organizasyonu fırsatları yakalayacak ve pazar payını artıracak şekilde iç ve dış faktörlerle etkileyen, sürekli bir faaliyettir.

Bir şirkette inovasyon faaliyetlerinin başarısı, inovasyon stratejisinin şirketin kurumsal stratejisi ile bütünleşmiş olmasına bağlıdır. Doğru inovasyon stratejileri geliştirebilmek için şirkette çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, iş yapılan pazarı tanımak, paydaşların kimler olduğunu ve beklentilerinin neler olduğunu bilmek, pazarın, paydaşların ve çalışanların ihtiyaçlarını bir vizyon etrafında birleştirmek, bu vizyonun, herkes tarafından paylaşılan bir vizyon olmasını sağlamak, şirketin hedeflerini, misyonunu ve stratejik planını hazırlamak gerekmektedir.

Uzman kadromuz ile bu planlamaların yapılması konusunda kişileri tanıyarak işlerinin analizini yapıp işle kişi uyumlarının yakalanıp yakalanmadığını kontrol edip, kişinin gerekli pozisyon için geliştirmesi gereken bilgisi ve becerisi neler diye sorgulayıp, bu referansla eğitim yönetimin planlayıp. Kişileri iş ile uygun hale getirip yetkinlik kazandıracak şekilde koçluk hizmeti vermekteyiz. Kişilerin iş ile ve birbirleriyle uyumluluğu yakaladığı noktada başarının geleceği müktedidir.

Bize Ulaşın

Detaylı Bilgi İçin Danışmanlarımızdan Randevu Talep Edin