İnsan Kaynakları Danışmanlığı

service-detail

Aile İçi İletişim

Aile fertlerinin birbirini anlaması ve dinlemesi haklarına saygı göstermesi çok önemlidir. Kişinin önce kendini tanımasını daha sonra sosyal çevresini(Aile, arkadaş vb.) tanımasını sağlıyoruz.
Bunu nasıl mı yapıyoruz, öncelikle kişileri uzmanlarımız tarafından hazırlanmış tutarlılığı yüzde 95 olan testimizle kişilik tiplerini ölçüyoruz. Fertler Uzmanlarımız tarafından kişilik tipleri;
yani hayatı nasıl algıladıkları baskın tipleri nasıl şarj ve deşarj oldukları kararları verirken ve yansıtırken nasıl davrandıkları hakkında bilgilendiriliyor. Aslında kişinin kendine doğru bir yolculukta diyebiliriz. Daha sonrasında aile fertlerini de tanıyıp, Fertlerin benlik ve zihin haritalarına göre karşılaştırılması sonucunda kişilerin neye nasıl ne şekilde tepki koydukları bilinmektedir.

Gelin tanış olalım işi kolay kılalım sevelim sevilelim(Yunus Emre)
Yunus'un sözünde de bahsettiği gibi kişi önce kendini sonra sosyal çevresini tanımalı tanıdıktan sonra birbirine hayatı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmalı. Kolaylaştırınca birbirimize hayatı doğal olarak mutluluğu getirmiş oluyor. Bizde bu doğrultuda yazılım sistemimiz ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Detaylı Bilgi İçin Danışmanlarımızdan Randevu Talep Edin