İnsan Kaynakları Danışmanlığı

service-detail

Kurum İçi Rotasyon Planı Hazırlama

İşletmelerde nitelikli ve dengeli hizmet sunulabilmesi için hizmet gerekleri ve özellikleri ile personel yapılarını dikkate alarak belirli unvanlardaki personellerin belirli sürelerle rotasyona tabi tutulabilmektedir.

Çalışanlara farklı görevler vererek yetkinliklerini, bilgilerini arttırmak, resmin bütününe hakim olmalarını sağlamak amacıyla yapılan iş rotasyonları, eğer kurum kültürünün bir parçası olarak, profesyonelce yapılıyorsa kişiye de şirkete de çok katkı sağlıyor. Ama rotasyon, Türkiye’de birçok şirkette kişiyi işten çıkarmadan önce ‘burada olmadı bir de başka departmanda deneyelim’ mantığıyla yapılıyor.

Kişilerin potansiyellerini onlara en uygun işte kullanıp yetkinlikleri ve potansiyelleri ile bağımlı işlere yerleştirmede Uzman Kadromuzun bilgi birikimi ve yapılandırılmış yazılımlarımız sayesinde artık daha kolay. Bu noktada işletmelere bir değer yaratmayı, Rakiplerine göre fark yaratmayı sağlamaktayız. Bunu kişilerin potansiyellerini ve işe uyumluluklarını ölçüp iş için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirip yetkinlik olarak kazanmaları için koçluk hizmeti vermekteyiz. Zaten eğitim yönetimini planlayıp harfiyen uyulduğu noktada kişinin işe olan tutunma kuvveti artmaktadır ve bu doğal olarak başarıyı getirecektir. Gelen başarı sonrası kişiler ve kurum performanslar arttığı için mutlu olacaktır. Her şey bir puzzle gibi aslında birbirine bağlı olaylar zincirleme tepkiler. Modern yaklaşımlar ve yazılımlarla bilimden faydalanmaktayız. Uzman kadromuz ile firmaların Eğitim Yönetimi, Rotasyon Planları, Personel seçimi vb. konulara koçluk hizmeti vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Detaylı Bilgi İçin Danışmanlarımızdan Randevu Talep Edin